Друк

Прості речі – швидко та на місці!

 

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Цифрове обладнання дозволяє майже миттєво надрукувати невеликі тиражі (від 1 до 50-100 примірників), починаючи від візиток та листівок і закінчуючи брошурами,  каталогами та календарями. Основна перевага цифрового друку складається в величезної економії Вашого часу. Дуже важлива перевага  цифрового друку для Вас полягає у відсутності поняття «мінімальний тираж», притаманного для офсетного друку. Проте зворотною стороною цієї переваги є фіксована ціна за один примірник.

Цифровий друк здійснюється на обладнанні виробництва Konica Minolta та CANON у сроки від 5 хвилин до 1-го дня.

 

РІЗОГРАФІЯ

Різографія – тиражування на різографі (цифровому дублікаторі RISO EZ А3) – оптимальне рішення для чорно-білого або багатокольорового (у кілька проходів) друку різноманітної продукції тиражем від 100 до 20000 екземплярів з одного оригінал-макету за короткі терміни.

 

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Високоякісний друк на плотері CANON iPF605 (формат А1+) дозволяє відобразити на папері будь-які ідеї архітекторів, інженерів, дизайнерів, маркетологів та інших творчих людей. Це можуть бути як звичайні креслення, так і сміливі архітектурні рішення, рекламні матеріали, плакати для оформлення інтер’єрів, створення нестандартних об’єктів реклами або мистецтва.

Ми забезпечуємо друк плакатів, банерів, постерів, креслень САПР та ГІС з рулону шириною 610 мм. та довжиною до 5 м. 

 

 

ОФСЕТНИЙ ДРУК

Великі тиражі візиток, бланків, брошур, щоденників, буклетів, каталогів, блокнотів, календарів, флаєрів, конвертів, фірмових бланків та книг виготовляються на орендованих офсетних машинах.

 

ПІСЛЯДРУКАРСЬКА ОБРОБКА

Ми здійснюємо порізку, лиcтопідбір, фальцювання, брошурування, ламінування та упаковку готової продукції. 

 

Для розрахунку вартості замовлення звертайтесь за телефонами:

Тел./факс (044) 249-79-09, (044) 249-73-92, (067) 767-16-56

або за e-mail: tenar@ukr.net і наш менеджер зв’яжеться з Вами!